Onur ÖZTÜRK Dijital Pazarlama SEO Uzmanı Skip to main content

Onur ÖZTÜRK Hakkımda

1993 İstanbul Fatih doğumluyum. Lise zamanında başladığım serüvene tutkuyla devam ediyorum.Üniversite’de 2 yıllık bilgisayar programcılığı okudum lise ve üniversite zamanında firmalara webmaster olarak hizmet veriyordum.Çalıştığım dönemlerde webmaster olarak geçiyordu yaptığım görevler.

Uzun bir dönem firmalara web sitesi ve google kayıt hizmetleri vermeye başladım. Bu dönemden sonra ilk profesyonel deneyimim Türk Telekom’da oldu bundan sonra başlığım Dijital Pazarlama SEO uzmanı olarak evrildi.

15-16 yaşlarda girdiğim iş hayatım 19 yaşımda ilk profesyonel tecrübem ile başladı daha sonra bir çok kurumsal firma ile devam etti. 2017 -2019 yılları arası tam zamanlı işleri bırakıp freelance olarak çalışmaya başladım ve bu süreç bu şekilde devam etti.

2018 yılında ilk şahıs firmamı kurarak freelance hayata tamamen geçiş yapmış oldum.13 yıllık aktif iş deneyimi farlı kategorilerde bir çok işletmeye hizmet verdim ve hizmet vermeye devam ediyorum.

Türk Telekom , Esse gibi kurumsal firmalarda görev aldım. Tüm iş deneyimlerime LinkedIn profilimden bakabilirsiniz.

RgbSEO Digital Reklam Ajansı 2 farklı dijital ajans kurarak şuan farklı kategorilerde profesyonel olarak hizmet vermeye devam ediyorum.

6 yıldır ağırlıklı olarak sağlık turizmi firmalarına hizmet veriyorum. Referanslarım’a tıklayıp tüm çalıştığım firmaları görebilirsiniz.

2023 yılında Onuroztr.com üzerinden hizmet veriyorum.