En İyi Backlink Programları - Onur Öztürk Skip to main content

Backlink programları, web sitenizin arama motoru sıralamalarını artırmak ve genel olarak çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek için kullanılan araçlardır. Ancak, backlink oluştururken dikkatli olmalısınız, çünkü kalitesiz veya spam backlinkler, web sitenizin sıralamalarına zarar verebilir. İşte iyi backlink programlarından bazıları:

1.Ahrefs (Ücretli)

Ahrefs, backlink analizi yapmak, rekabeti takip etmek ve anahtar kelime araştırması yapmak için güçlü bir araçtır. Backlink profilinizi inceleyebilir ve rekabet analizi yapabilirsiniz.Deneme sürümü mevcut değildir Ahrefs fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

ahrefs-ekran-görüntüsü

2.SEMrush (Ücretli)

SEMrush, rekabet analizi, anahtar kelime araştırması ve backlink analizi yapmak için kullanılan bir başka popüler araçtır. Backlinklerinizi izleyebilir ve rekabetinizi değerlendirebilirsiniz.15 Günlük deneme sürümü mevcuttur. SEMrush fiyatlarına buradan ulalabilirsiniz

semrush-fiyatlandırma3.Majestic SEO(Ücretli)

Majestic, backlink profilinizi izlemek ve değerlendirmek için kullanılan bir başka önemli araçtır. Trust Flow ve Citation Flow gibi özellikleri ile backlink kalitesini değerlendirebilirsiniz.Deneme sürümü mevcut değildir. Majestic fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz

majestic-seo-fiyatlandırma4.Linkody (Sınırlı Kullanım)

Linkody, backlinkleri izlemek, analiz etmek ve yönetmek için kullanılan bir araçtır. Spam backlinkleri belirleme ve izleme özelliklerine sahiptir.Ücretsiz 2 domain ekleme ekleyebilirsiniz.Linkody fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu araçlar sadece backlink analizi için değil profesyonel SEO araçlarıdır.Web sitenizin tüm SEO raporlarını bu programları kullanarak takip edebilirsiniz.

Profesyonel SEO araçları makalemizi buradan okuyabilirsiniz.